Creare cont

Anuntul Online

  Tamplar montator angajam

a
Adaugat de allservice@blejan.ro (13:20 ; 17 Feb; Anunt EXPIRAT, 62 vizite)

Angajam montatori mobila de lux cu experienta in domeniu de minim 3 ani
RESPONSABILITATI / BENEFICII:
-disponibilitate la program prelungit
-rezistenta la efort fizic (conditie fizica excelenta)
-spirit de lucru in echipa de montaj mobilier
-livrarea produselor catre clienti
-are gestiunea produselor transportate si este responsabil pana la descarcarea lor la beneficiar
-relationeaza cu clientii si raporteaza nemultumirile acestora
-inspectaza starea de functionare a autovehiculului
Beneficii:
-pachet salarial motivant
-mediu de lucru tanar si dinamic
Depunere CV-uri la adresa de email :allservice@blejan.ro

  • Salariu 1.500 RON
  • Adresa Bd Basarabia,nr 250, Bucuresti
  • Program full time

Inchidere

Trimite unui prieten

Trimite

  Inchidere

Semnaleaza o problema cu acest anunt

Trimite

Trebuie sa fii logat pentru a adauga comentarii

Contacteaza
a
0731.014.086
0731.014.085
a
a
www.blejan.ro
a
Bd Basarabia,nr 250, Bucuresti