Creare cont

Anuntul Online

  Angajam contabil

a
Adaugat de jobs@cv-expertcontabil.ro (20:52 ; 16 Ian; Anunt EXPIRAT, 16 vizite)

CV Expert Contabil este o societate de Contabilitate, HR, Consultanta Fiscala si Expertize Extrajudiciare.

Portofoliul societatii noastre este in crestete si cuprinde societati din diverse domenii de activitate.

Noul Contabil va avea urmatoarele responsabilitati:
- Contribuie la tinerea corecta si la zi a evidentei financiare si contabile sub indrumarea unui Expert Contabil
- Inregistrarea documentelor financiar contabile
- Intocmirea diverselor situatii si rapoarte solicitate de clienti si conducerea societatii
- Pregatirea diverselor situatii contabile
- Deplasari la institutiile statului: ANAF, ITM, etc
- Indosariere si arhivare documentele

Cerinte minime:
- Cunostinte de baza ale contabilitatii
- Cunoasterea unei limbi straine
- Cunostinte: Windows, Office, Internet Explorer, Chrome, Firefox
- Abilitati de gandire analitica si rezolvare de probleme
- Organizare,capacitate de lucru in echipa, adaptabilitate
- Experienta cu softul de contabilitate: Saga

  • Salariu 2.000 RON
  • Adresa Mihai Eminescu 19-21, Bucuresti
  • Program full time

Inchidere

Trimite unui prieten

Trimite

  Inchidere

Semnaleaza o problema cu acest anunt

Trimite

Trebuie sa fii logat pentru a adauga comentarii

Contacteaza
a
a
www.cv-expertcontabil.ro/job.html
a
Mihai Eminescu 19-21, Bucuresti