Creare cont

Anuntul Online

  Cipru - Ospatari-Bucatari

a
Adaugat de cyprus.crew@outlook.com (23:35 ; 20 Feb; Anunt EXPIRAT, 22 vizite)

soane necalificate sau calificate in domeniul hotelier – pentru urmatoarele posturi disponibile:
- BUCATARI/BUCATARI SEF – HEAD CHEF, SOUS CHEF, CHEF DE PARTIE, COMMIS CHEF, ETC.
- OSPATARI/OSPATARITE
- AJUTOR BUCATAR/AJUTOR BUCATARIE

Descrierea jobului
Conditii de salarizare pozitii domeniul hotelier Cipru:

-Salarizarea incepe de la 600 Euro/ Luna Net - personal fara experienta in domeniu.
- Salarizarea incepe de la 700 Euro/ Luna Net - personal cu experienta in domeniu.
- Salariile sunt achitate lunar in contul bancar al fiecarui salariat.
- Program 48 ore /saptamana. Se efectueaza ore suplimentare in functie de necesitatile angajatorului, acestea sunt remunerate separat conform turelor. Se lucreaza 6 zile /saptamana
- Cazare oferita in camera impartita . 2 sau 3 persoane/camera
- Mese asigurate pentru angajati 3 mese / zi.
- Tipsuri in functie de department.
- Contract pe perioada determinata : Martie pana in Octombrie 2018
-Conditii de lucru excelente, Kato Paphos – Cipru

  • Salariu 900 €
  • Adresa Bucuresti

Inchidere

Trimite unui prieten

Trimite

  Inchidere

Semnaleaza o problema cu acest anunt

Trimite

Trebuie sa fii logat pentru a adauga comentarii