Creare cont

Anuntul Online

  RECRUITER PENTRU BIROUL DIN CR

a
Adaugat de Anonim (14:45 ; 02 Aug; Anunt EXPIRAT, 31 vizite)

Cerinte:
- cunostinte de limba engleza la nivel mediu/avansat,
- seriozitate, punctualitate si o buna capacitate de organizare
- capacitate de adaptare, rezistenta la stres si atentie la detalii
- experienta in domeniul recrutarii de personal,
- cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint)
Responsabilitati :
- identifica canalele de recrutare, concepe si posteaza anunturile pentru posturile vacante;
- contacteaza candidatii selectati;
- verifica documentele candidatilor si intocmeste dosarele acestora;
- preia apelurile telefonice si raspunde la emailuri;
- activitati de traducere
Cei interesati sunt rugati sa trimita un CV in limba engleza la adresa de email ysiiea.ro@gmail
Informatii si detalii la telefon: 0724082270, 0725570322.

  • Salariu 1.162 RON
  • Adresa Craiova ; Pielesti, judetul Dolj
  • Program full time

Inchidere

Trimite unui prieten

Trimite

  Inchidere

Semnaleaza o problema cu acest anunt

Trimite

Trebuie sa fii logat pentru a adauga comentarii

Contacteaza
a
0724.082.270
a
www.ysiiea.ro
a
Craiova ; Pielesti, judetul Dolj